<oembed><version>1.0</version><provider_name>Ispd</provider_name><provider_url>https://www.ispd.be/nl/</provider_url><title>JUKI LH-3578A-7 - Ispd</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="G8ntCHWbMw"&gt;&lt;a href="https://www.ispd.be/nl/producten/juki-lh-3578a-7/"&gt;JUKI LH-3578A-7&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.ispd.be/nl/producten/juki-lh-3578a-7/embed/#?secret=G8ntCHWbMw" width="600" height="338" title="&#x201C;JUKI LH-3578A-7&#x201D; &#x2014; Ispd" data-secret="G8ntCHWbMw" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://www.ispd.be/wp-includes/js/wp-embed.min.js
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://www.ispd.be/wp-content/uploads/2026/03/IMG_9497-scaled.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>2560</thumbnail_width><thumbnail_height>1920</thumbnail_height><description>JUKI LH&#x2011;3578A&#x2011;7 &#x2013; krachtige industri&#xEB;le 2&#x2011;naald lockstitch&#x2011;machine voor jeans, workwear en zware stoffen. Duurzaam, betrouwbaar en snel.</description></oembed>